sun: 10:00 - 20:00; next sunday (01.09): non-trading day pl

Contact

Atrium Promenada mieści się na Pradze, która jest dzielnicą zlokalizowaną na wschodnim brzegu Wisły, zajmującą powierzchnię 22,4 km2. Wejście główne do Centrum od strony ulicy Ostrobramskiej zapewnia doskonałą widoczność z głównych dróg dojazdowych.

Access

  • ul. Ostrobramska 75c,
    04-175 Warszawa

Dojedziesz do nas autobusami komunikacji miejskiej: linie dzienne: 168 225 502 514 520 525 (przystanek „CH Promenada”) i 151 (przystanek „Rechniewskiego”), linie nocne: N02 N25.

Error: enter proper location!

Contact us
NAJEM POWIERZCHNI W PASAŻU

W sprawie wynajmu czasowego (jak i długoterminowego) powierzchni w pasażu, prosimy o kontakt z Dyrekcją Centrum, e-mail: atriumpromenada@aere.com. Prosimy o przesłanie kompletnego zapytania ofertowego zawierającego zwymiarowaną wizualizację standu (+ zdjęcia z innych lokalizacji) wraz z krótkim opisem działalności / rodzajem oferowanego asortymentu i planowaną długością okresu najmu.

WYNAJEM MAGAZYNÓW

W sprawie wynajmu powierzchni magazynowej (do 50 m2), prosimy o kontakt z Dyrekcją Centrum, e-mail: atriumpromenada@aere.com

WYNAJEM LOKALI

W sprawie wynajmu lokali w Centrum Handlowym Atrium Promenada prosimy o kontakt z Działem Najmu naszej firmy, e-mail: leasing-pl@aere.com.

Sprawdź nasze portfolio – pobierz katalog. Sprawdź katalog Promenady.

WYNAJEM BIUR

W sprawie wynajmu biur w Centrum Handlowym Atrium Promenada prosimy o kontakt z Panią Małgorzatą Zakrzewską, tel. +48 660 735 309, e-mail: mzakrzewska@aere.com lubbiura@aere.com .