sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (17.10): niehandlowa en

Zewnętrzny plac zabaw w Atrium Promenada!

Data dodania: 17 maja 2021

Klienci odwiedzający Atrium Promenada oraz wszyscy sąsiedzi z Pragi Południe zyskali nową przestrzeń do wspólnego spędzania czasu z dziećmi na świeżym powietrzu. Przy Atrium Promenada 1 czerwca otworzył się zewnętrzny plac zabaw.

 

Nowy plac zabaw powstał z myślą o potrzebach dzieci w różnym wieku. Dlatego zarówno maluchy, jak i starsi użytkownicy znajdą na nim coś dla siebie. Młodsze dzieci z pewnością zainteresuje zabawa w piasku, łatwo dostępna zjeżdżalnia, niskie i bezpieczne huśtawki typu „Bocianie gniazdo” czy też karuzela sprężynowa. Dla starszych przewidziano m.in. rozbudowane zestawy i urządzenia sprawnościowe, wyposażone w skośne mosty, ślizgi i panele edukacyjne. W czasie zabawy rodzice i opiekunowie będą mogli odpocząć i zrelaksować się na drewnianych ławkach usytuowanych tak, by można było obserwować zabawę dzieci. Dodatkowym udogodnieniem dla opiekunów bawiących się pociech jest bliskość drogerii Rossmann, w której można zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze produkty dla dzieci czy pokój rodzica wraz z toaletami.

 

Całość jest utrzymana w przyjaznej, nowoczesnej stylistyce. Na placu można przebywać również po zmierzchu. Jego przestrzeń jest oświetlona.

 

Wejście znajduje się przy salonie Go Sport.

Plac zabaw otwarty jest w godzinach 10.00 – 21.00

   • pon - sob: 10:00 - 21:00,
    nie: 10:00 - 20:00

Lokalizacja najemcy

Piętro

Legenda

Infokiosk
Winda
Schody
Schody ruchome
Toaleta
Toaleta dla niepełnosprawnych
Pokój rodzica z dzieckiem
Fontanna
Wejście

Ładuję mapę...

2D

×
Pokaż