wt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (16.08): niehandlowa en

Walentynkowa Podwójna Radość w Atrium Promenada!

Data dodania: 7 lutego 2020

Już niedługo Walentynki! Atrium Promenada postanowiła uczcić to święto w wyjątkowy sposób postanowiła, organizując walentynkowy konkurs fotograficzny na najlepsze „romantyczne” zdjęcie oraz wyjątkową akcję pro-sprzedażową, w której za zakupy klienci będą mogli otrzymać wyjątkowe Flower Box’y!

 

 

Przyłącz się do naszej zabawy i wyraź uczucia za pomocą fotografii! Do udziału w akcji zapraszamy wszystkie pary, które odwiedzą nas w dniach 6-14 lutego, sfotografują się w walentynkowej foto strefie, oznaczą post hasztagiem i umieszczą go na naszych profilach w mediach społecznościowych. Na zwycięzców najlepszych zdjęć czekają nagrody!

Podczas trwania akcji, do dyspozycji par odwiedzających galerię, będzie walentynkowa kwiecista ścianka, w której sfotografują się z ukochaną osobą. Zadaniem uczestników konkursu jest umieszczenie „romantycznego” zdjęcia na jednym z profili centrum handlowego w mediach społecznościowych:

– na Instagramie: https://www.instagram.com/atrium_promenada/

– lub na fanpage: https://www.facebook.com/AtriumPromenada/

Zamieszczony post dodatkowo należy oznaczyć lokalizacją Atrium Promenada oraz hasztagiem: #Podwójnaradość.

Walentynkowa scenografia konkursowa została umieszczona na poziomie 0 na przeciwko fontanny multimedialnej w Alei Fontann.

 

 

Najlepsze walentynkowe prace zostaną wyróżnione. Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody. Główną wygraną jest voucher dla dwojga na romantyczną wycieczkę z biura podróży TUI o wartości 2 500 złotych oraz wyróżnienia w postaci 5 kart podarunkowych o wartości 150 złotych na zakupy w Atrium Promenada.

 

 

Dodatkową atrakcją, jaką przygotowaliśmy dla naszych klientów jest wyjątkowa Walentynkowa sprzedaż premiowa. Pierwszych 250 klientów, którzy dokonają w dniu 14 lutego zakupy o wartości minimum 200zł, będzie mogło wymienić paragon na wyjątkowy Flower Box – idealny walentynkowy prezent.

Akcja trwa w godzinach 11:00 – 20:00. Punkt obsługi akcji będzie zlokalizowany w niedalekiej odległości od Walentynkowej Scenografii Konkursowej