ul. Ostrobramska 75c, 04-175 Warszawa

ср: 10:00 - 21:00; наступна неділя (02.06): неторговий день

Polski English

Crocs

Crocs

пон - соб: 10:00 - 21:00

Взуття та аксесуари

https://www.crocs.pl/

cwarpro@intersocks.pl

515262335

Pokaż na mapie

• DOSSIER MARKI:
Historia tych butów to zupełna bajka.
Trzech przyjaciół z Boulder, Kolorado popłynęło na Karaiby. Podczas wyprawy byli zmuszeni do zakupu sklejonej pianki, która posłużyła im jako obuwie. Fakt ten zainspirował ich do otwarcia firmy, która swoje działanie skupia wokół ich pomysłu na wykorzystanie pianki. Pomimo braku funduszy i braku akceptacji pośród mody obuwniczej, stworzyli wielobarwne Crocsy – z wyglądu podobne do szwajcarskiego sera z wygodnym środkiem i przede wszystkim z materiału likwidującego zapach potu – tak fantastyczne buty spowodowały światowy boom na rynku obuwniczym. Wszystkie gwiazdy zaakceptowały nowy styl. Młodzi ludzie pokochali go. Nastąpiła prawdziwa rewolucja.
Firma dzięki ogólnej akceptacji swoich wyrobów wygenerowała w 2003 milion dolarów zysku a w 2006 stała się najbogatszą firmą z segmentu footwear.
Pomimo błyskawicznego sukcesu Crocsy cały czas przestrzegają pierwotnych wartości firmy CROCS FOOTWEAR. Cała firma jest zobowiązana do tworzenia lekkich, wygodnych, antypoślizgowych, funkcjonalnych a zarazem modnych butów, które mają być wytwarzane szybko, porządnie i co najważniejsze w przystępnej cenie dla Klientów.
W przeciągu kilku lat firma Crocs stała się jednym z największych na świecie producentów w branży obuwniczej i wyróżnia się na tle innych firm szerokim wyborem modeli obuwia na każdą okazję.
160 gram zdrowia
To, co zakładasz na nogi ma znaczenie niebagatelne. Stopy są niezwykle wrażliwe, wymagają pielęgnacji. Jedynie wysokiej jakości buty pozwalają uzyskać gwarancję zdrowia. Dlatego wyborowi odpowiedniego obuwia powinieneś nadać najwyższy priorytet.
Trwałe i pewne
Takich butów trudno szukać gdzie indziej. Kosmiczny wygląd, niesamowity wybór kolorów, a przede wszystkim wyjątkowa wygoda to tylko kilka z ich cech charakterystycznych. Dobre obuwie to także wyjątkowa trwałość. Buty oferowane przez naszą firmę charakteryzują się niezwykle wysoką jakością. Mając je na nogach nie musisz obawiać się żadnych niespodzianek.
• SKLEPY
Do końca września 2019 roku w Polsce otwartych było 11 sklepów Conceptowych marki Crocs oraz 2 Outlety. Nie jest to oczywiście koniec ekspansji marki Crocs w Polsce. Do końca tego roku planowane są jeszcze przynajmniej dwa otwarcia oraz kolejne w latach następnych. Wystrój sklepów jest bardzo zaskakujący. Nie jest to typowy sklep obuwniczy w którym wystawiane są na sali sprzedażowej po jednej parze z modelu. Tutaj wszędzie dookoła otaczają nas kolorowe buty! Od góry do dołu, od lewej do prawej klient widzi nasz produkt i to we wszystkich możliwych wariantach kolorystycznych. To sprawia, że wnętrze jest bardzo przyjazne i miłe dla oka, a nasi klienci czują się dzięki temu swobodnie i pozytywnie. Nie jest to oczywiście chaos. Każdy sklep podzielony jest na trzy główne działy : Kids, Women oraz Everyone(Unisex). W większych sklepach istnieje jeszcze oddzielna sekcja Man. Podział ten jest bardzo przejrzysty i pozwala naszym klientom na szybkie odnalezienie w sklepie wybranego rodzaju obuwia.

Lokalizacja na planie centrum handlowego

Поверх

Parking PołudniowyParking Południowy
Parking Niebieski Parking Niebieski