ul. Ostrobramska 75c, 04-175 Warszawa

соб: 10:00 - 21:00; наступна неділя (21.07): неторговий день

Polski English

Baw się filmowo! 24-26.06

Дата новини: 15 June 2022

Pełne zwariowanych pomysłów Minionki, nieustraszone zwierzaki domowe i utalentowani artyści z „Sing” zapraszają wszystkich swoich fanów na filmowe party w Promenadzie, które potrwa od 24 do 26 czerwca.

 

Sing Party Bus

Party rozpoczyna się w piątek w samo południe odjazdem rozśpiewanego dwupiętrowego autobusu z mnóstwem atrakcji! Sing Party Bus wyrusza na 30-minutową przejażdżkę o każdej pełnej godzinie od 12:00 do 18:00 (zapisy i bilety do odbioru od 11:00 na recepcji Sing, poziom 0 przy Punkcie Informacyjnym). Na jego pokładzie będą odbywać się konkursy z nagrodami, a każde dziecko otrzyma napój – bezalkoholowe bąbelki i torbę z prezentami.

 

W sobotę i niedzielę zabawa się rozkręca! Sing Party Bus cały czas zabiera pasażerów, a przy fontannie na poziomie 0 ruszają trzy strefy: Minionkowa, Sing i zwierzaków domowych.

 

Strefa Minionkowa

Gru i Minionek Mel zapraszają do wspólnego zdjęcia na ściance foto co godzinę od 11:15 do 18:15. Przez cały dzień Kino Illumination wyświetla krótkie bajki z Minionkami i bohaterami innych filmów. Na warsztatach plastycznych będzie można stworzyć swój własny kamień Otta, dokleić mu oczka, domalować czuprynę i zabrać do domu w gustownym pudełeczku.

 

Strefa Sing

Jeśli marzysz o tym, by znaleźć się w garderobie gwiazdy, masz niepowtarzalną okazję! W strefie „To Twoja chwila” każdy może zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bohaterami Sing, na tle stylizowanym na gwiazdorską garderobę.

A na scenie Sing co godzinę od 11:45 do 17:45 będą odbywać się konkursy nie tylko dla przyszłych gwiazd muzyki rozrywkowej.

 

Strefa zwierzaków domowych

Na Psotnym Torze Przeszkód dzieci spożytkują nieco swojej energii, chodząc po równoważni, czołgając się w psim tunelu i biegając slalomem. Jeśli uwielbiają robić salta, na pewno chętnie wskoczą do dmuchańca ustawionego na zewnątrz, przy wejściu do TK Maxx.

 

Wróćcie do domu ze wspaniałymi nagrodami (m.in. zabawki i filmowe gadżety studia Illumination) i prezentami (najnowszy numer magazynu FUN z plakatami, łamigłówkami i kolorowankami, naklejki i maski).

 

Takiego filmowego party, które trwa przez cały weekend, nie widziały nawet największe gwiazdy kina!