ul. Ostrobramska 75c, 04-175 Warszawa

pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (04.06): niehandlowa

English Українська

Transformacja Promenady

Data dodania: 7 lutego 2022

Szanowni Klienci, Sąsiedzi Atrium Promenada
 
Miło nam poinformować, że już wkrótce rozpoczniemy transformację drugiej części naszego centrum handlowego. Prace obejmą część galerii od strony ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego w kierunku dużej fontanny.

 

Nadal będziemy jednak dla Was otwarci! 

 

Carrefour, kino Cinema City, strefa gastronomiczna Republika Smaku, Piąty Wymiar oraz wszystkie sklepy w Alei Fontann będą działać bez zmian. Swobodnie można korzystać z warsztatów i zajęć, oferty ulubionych restauracji i zakupów spożywczych oraz modowych w tej części Atrium Promenada. Wybrane lokale przeniosą się do tymczasowych lokalizacji, a część powróci do Promenady w nowych konceptach już po zakończeniu modernizacji. Bieżące informacje na ten temat publikujemy na naszej stronie www.

 

 

Dodatkowy parking i oznaczenia

Z myślą o komforcie zakupów w naszym centrum uruchomiliśmy dodatkowy parking zewnętrzny, pomiędzy Atrium Promenada a Strefą Wnętrz Leroy Merlin. Bezpośrednio z parkingu udostępnione zostały dwa komfortowe wejścia boczne prowadzące bezpośrednio do  pasażu głównego – Alei Fontann.

 

Pomocne wskazówki znajdziecie również w samym centrum, w którym wprowadziliśmy dodatkowe oznaczenia kierunkowe, rozmieszczone zarówno na pasażu, jak i na terenie parkingu i wind.
Wasze zdanie jest dla nas ważne dlatego w przypadku niedogodności wynikających z trwających prac prosimy o kontakt pod numerem tel.: +48 22 611 39 52 lub mailowo na adres: atriumpromenada@aere.com