ul. Ostrobramska 75c, 04-175 Warszawa

śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (13.07): niehandlowa

English Українська

Targi Okazji w Promenadzie – wyprzedaż garażowa!

Data dodania: 7 lipca 2025

Chcesz pozbyć się nadmiaru rzeczy z szafy, półki lub strychu? A może szukasz wyjątkowych przedmiotów z duszą? Zapraszamy na kolejną Wyprzedaż Garażową w CH Promenada! To idealna okazja, by sprzedać, wymienić lub znaleźć coś unikalnego!

 

Najbliższa data: zapraszamy w niedzielę, 10 sierpnia 2025, w godzinach 12:00 – 16:00.

Dla kogo? Dla wszystkich, którzy chcą kupić, sprzedać lub wymienić rzeczy.

 

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Unikatowy klimat – każda edycja to szansa na spotkanie kreatywnych osób, ciekawych historii i nietuzinkowych przedmiotów.
  • Miejsce dla każdego – czy jesteś kolekcjonerką vintage, fanem DIY, czy po prostu chcesz oczyścić dom – znajdziesz tu swoje miejsce.
  • To nie tylko ubrania – zależy nam na różnorodnym asortymencie: od rękodzieła, przez książki, po zabawki i domowe dekoracje.

 

 

Jak zgłosić swoje stoisko?
Wyślij maila na adres: [email protected]

W treści podaj:
• Co planujesz sprzedawać
• Dlaczego chcesz wziąć udział
• Imię i nazwisko

 

Co warto wiedzieć?

• Liczba stanowisk ograniczona – kto pierwszy, ten lepszy!
• Selekcja zgłoszeń – zależy nam na różnorodności i ciekawych pomysłach, dlatego przy wyborze bierzemy pod uwagę zarówno proponowany asortyment, jak i motywację do udziału.

Nie musisz być profesjonalistą – to wydarzenie dla każdego, kto chce dzielić się przedmiotami i dobrą energią! 🌞

 

Dlaczego to robimy?

Wierzymy, że każda rzecz może mieć swoją drugą historię. Garażówka to coś więcej niż handel – to społeczność, inspiracja i wspaniale spędzony czas!
Dołącz do nas, odkryj skarby, poznaj ciekawych ludzi i zrób coś dobrego i dla siebie.

 

Do zobaczenia w CH Promenada!

 

Organizator wydarzenia: Wyprzedaż Garażowa

Partner medialny wydarzenia: waw4free

 

Lokalizacja Plac eventowy w pobliżu sklepu Empik