śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (01.08):niehandlowa en

Szczepienia przeciw COVID-19 w Atrium Promenada

Data dodania: 8 lipca 2021

Od piątku mieszkańcy Pragi Południe i okolic zyskają nowy tymczasowy punkt szczepień. W trosce o ich zdrowie i wygodę miejsce szczepień powstanie w aptece ogólnodostępnej w Atrium Promenada. Szczepienia będą realizowane jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson.

W aptece do dyspozycji pacjentów będzie wykwalifikowany personel medyczny. Pomieszczenie dostosowano do wymogów punktu szczepień – wyposażone zostało w odpowiedni sprzęt medyczny oraz spełnia warunki organizacyjno-techniczne. Pacjenci przyjmowani będą w nim przy zachowaniu reżimu sanitarnego zgodnie z aktualnymi wytycznymi. Każda zaszczepiona osoba na miejscu otrzyma międzynarodowy certyfikat zaświadczający o przyjęciu szczepionki. Funkcjonowanie tymczasowego punktu szczepień zostało tak zorganizowane, aby nie wpływało na komfort zakupów w aptece i drogerii.

 

Z tymczasowego punktu szczepień w Atrium Promenada pacjenci mogą skorzystać już od najbliższego piątku, 9 lipca. Kolejne terminy szczepień dostępne są 16 i 17 lipca br. Punkt funkcjonuje w porach otwarcia apteki – od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00 – 22:00.Akcja będzie kontynuowana w zależności od dostępności szczepionek.

Na szczepienie w punkcie szczepień można zapisać się przez:

 

 

Lokalizacja punktu szczepień w Atrium Promenada:

Apteka SUPER-PHARM

poziom 0 (przy wejściu do centrum handlowego od ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego)

 

Informacje o rejestracji na szczepienia przeciw COVID-19 dostępne są na oficjalnej stronie: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja.

 

Uruchamianie tymczasowych punktów szczepień w Polsce ma na celu usprawnienie procesu szczepienia powszechnego. Swoje wsparcie w utworzeniu nowego miejsca wraz z udostępnieniem zaplecza organizacyjno-technicznego zadeklarowała także apteka Super- Pharm wraz z Atrium Promenada. Nowo otwarty punkt w warszawskiej galerii to kolejny tymczasowy punkt szczepień, utworzony w centrum handlowym należącym do Grupy Atrium – do tej pory podobne punkty powstały w Atrium Plejada w Bytomiu, we wrocławskiej Galerii Dominikańskiej, w CH Focus w Bydgoszczy, w King Cross Praga w Warszawie oraz w Atrium Mosty w Płocku.