śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (02.02): niehandlowa en

ODKRYJ SWÓJ STYL Z NASZYMI STYLISTKAMI!

 

Już od września w Atrium Promenada dostępna będzie bezpłatna usługa zakupów z jedną z naszych profesjonalnych stylistek – Barbarą Kawką lub Zofią Kulewicz. Podczas dwugodzinnego, darmowego spotkania stylistka zapozna się z potrzebami Klienta, dokona analizy sylwetki, przekaże praktyczne wskazówki w zakresie stylizacji a przede wszystkim pomoże w zakupach.

 

Najważniejsze informacje:

 

W celu skorzystania z usługi należy dokonać rezerwacji poprzez wybór jednego z dostępnych terminów oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

 

 

Miejsce spotkania: Punkt Informacji (parter) przy wejściu do Centrum Handlowego od strony ul. Ostrobramskiej.

Czas konsultacji: maksymalnie 2 godziny.

Konsultacja stylistki jest bezpłatna.

Koszty zakupów w całości pokrywa Klient.


Zachęcamy do zapoznania się z zasadami usług!

 

Zanim zapiszesz się na spotkanie ze stylistką, zapoznaj się z ważnymi informacjami na temat zasad przetwarzania przez Atrium Twoich danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach związanych z przetwarzaniem tych danych.

Styczeń 2020
ponwtśrczwptsobnie
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Zofia Kulewicz

Stylistka, Kreaotorka Wizerunku, YouTuberka.


Na co dzień pracuje z klientami w zakresie ich stylu oraz wizerunku. Występowała w takich programach jak „Dzień Dobry TVN” „TVN Style” czy „Pytanie Na Śniadanie” w roli eksperta od wizerunku. Prowadzi szkolenia i wykłady dla firm oraz marek odzieżowych z zakresu stylizacji, ubioru, dress code’u w całej Polsce. Przeprowadza kompleksowe metamorfozy wizerunkowe dla klientów. Organizuje i wykłada na szkoleniach dla Osobistych Stylistów.

 

Ponadto regularnie prowadzi jeden z najbardziej merytorycznych oraz rzeczowych kanałów o modzie na kanale YouTubie (Zophia Stylistka). Jego treści zostały obejrzane ponad 10 milionów razy i zrzeszają ponad 110 000 subskrybentów.

Barbara Kawka

Stylistka, Kreatorka Wizerunku.

 

Ukończyła roczne studia w zakresie kreowania wizerunku i stylizacji. Moda od zawsze była jej pasją. Swoją przygodę zaczynała od stylizowania sesji zdjęciowych do licznych magazynów. Dziś z przyjemnością pomaga kobietom oraz mężczyznom odnaleźć swój styl podczas wspólnych zakupów. Wspiera swoich klientów wiedzą i doświadczeniem tak aby wyglądali i czuli się doskonale w nowych ubraniach. Potrafi wyszukiwać “perełki” modowe w gąszczu sklepów i marek. Zawsze powtarza, że ubiór powinien współgrać z osobowością dlatego podczas zakupów umiejętnie słucha oczekiwań klienta i dostosowuje proponowane zestawy do jego potrzeb.