pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (19.07): niehandlowa en

REPUBLIKA SMAKU

REPUBLIKA SMAKU

Zupełnie nowa strefa food court w Atrium Promenada.

Już 17 października Atrium Promenada wzbogaci się o nową strefę food court. Nawiązująca do popularnego w Europie konceptu food hall nowa Republika Smaku zapewni naszym gościom kuszącą aromatami, grą świateł i gwarem rozmów przestrzeń, gdzie można wspólnie cieszyć się nowymi smakami podczas posiłków
z rodziną lub przyjaciółmi.

Zlokalizowana na poziomie +1 w pobliżu kina nowa strefa, dzięki zastosowaniu naturalnych barw i wysokiej jakości materiałów, będzie zachęcać do przyjemnego spotkania przy stole. Wyposażona w dopasowane do wygody również najmłodszych klientów meble, pozwoli komfortowo spędzać czas rodzinom z dziećmi, dla których przygotowano też mini placyk zabaw .

Wśród nowych marek gastronomicznych w Republice Smaku pojawi się pierwszy po prawej stronie Wisły lokal należący do sieci restauracji szybkiej obsługi Salad Story z dużą ofertą świeżych sałatek, sezonowych zup, ciepłych wrapów i sycących hot boxów. W Atrium Promenada zostaną otwarte również Bon Apetito – specjalizująca się w kuchni polskiej sieć restauracji, oferująca przygotowane tylko z naturalnych składników potrawy oraz Thai Wok – gastronomiczny koncept oparty na świeżych, oryginalnych i zdrowych produktach oraz aromatycznych i egzotycznych przyprawach.

Tortilla z opiekanym mięsem z dodatkiem świeżo krojonych warzyw i oryginalnych sosów to propozycja restauracji Berlin Döner Kebap, która wkrótce pojawi się w food courcie Atrium Promenada. W menu znajdą się potrawy przygotowywane ze 100% wołowiny oraz z kurczaka bez GMO i antybiotyków, a dla najmłodszych – Kinder Menu.

W październiku będzie miało również miejsce otwarcie restauracji North Fish, w ofercie której klienci znajdą potrawy dobrze znane – łososia norweskiego, dorsza czarnego, pyszne zupy
i zdrowe kanapki oraz możliwość zamówienia w formule „Nałóż ile chcesz”.

W nowej ofercie kulinarnej Atrium Promenada nie zabraknie też popularnych konceptów sieciowych takich, jak znana z kultowych frytek i kurczaków McNuggets restauracja McDonald’s, sieć Burger King z ofertą grillowanych burgerów ze 100% wołowiny lub kurczaka, sałatek i wrapów oraz popularna sieć typu fast casual – Pizza Hut. W Republice Smaku pojawi się koncept Pizza Hut Express – czyli idealny wybór dla osób, które chcą zjeść smaczny posiłek przyrządzony w krótkim czasie.

 

Lista zniżek tutaj