ul. Ostrobramska 75c, 04-175 Warszawa

czw: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (28.04): handlowa

English Українська

Przygoda z Pokémonami czeka na Ciebie w Promenadzie!

Data dodania: 25 marca 2024

Złap je wszystkie 13 kwietnia między 12:00 – 18:00!

 

Pokemony opanowują Promenadę! 

Niezwykła przygoda z Pokémonami nadchodzi! Już 13 kwietnia Promenada stanie się areną rozrywki dla dzieci i ich rodziców. Wydarzenie pełne gier, zabaw i niespodzianek zapewni niezapomniane wspólne chwile. Na uczestników czeka niesamowity labirynt, turnieje z nagrodami, kreatywne warsztaty!

 

Dla fanów Pokémonów przygotowaliśmy sporo!

Od 12:00 do 18:00 na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji i stref tematycznych. Najmłodsi będą mogli wejść do prawdziwego labiryntu, a jego pokonanie zostanie nagrodzone – wszyscy śmiałkowie otrzymają żeton, dzięki któremu będą mogli otrzymać pokemonowe gadżety.

 

Zabawa dla wszystkich!

Artystyczne wyzwania: Dzieci powyżej 8 roku życia mogą sprawdzić swoje zdolności artystyczne na stanowisku do malowania figurek do gier.

Pokemony wszędzie: Maszyna z przypinkami oraz wypożyczalnia gier planszowych zapewnią mnóstwo zabawy.

Spotkanie z Pikachu: Na terenie galerii będzie przechadzała się Mega Maskotka Pikachu, gotowa na zdjęcia!

Spotkanie z youtuberem Kushi: Popularny youtuber Kushi zagra z dziećmi w grę mobilną Pokémon GO, podzieli się autografami i tajnikami świata Pokémonów. Możliwa będzie także wymiana kolekcjonerskich kart.

 

Turnieje i nagrody!

Turniej planszowy: O 14:00 uczestnicy będą mogli wziąć udział w turnieju w grę planszową Labyrinth Pokémon.

Turniej gier zręcznościowych: O 16:00 na odwiedzających czekać będzie turniej gier zręcznościowych z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Spiesz się, aby nie przegapić!

Nie przegap okazji na niezapomnianą przygodę z Pokémonami w Promenadzie! Złap je wszystkie 13 kwietnia między 12:00 – 18:00. Czekamy na Ciebie!