ul. Ostrobramska 75c, 04-175 Warszawa

sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (21.07): niehandlowa

English Українська

Promenada Bike Challenge

Data dodania: 8 lipca 2024

Spędź wakacje w doskonałym humorze! Ćwicz, baw się i spalaj kalorie na naszej nowej atrakcji, która właśnie stanęła przed wejściem do Centrum Promenada (wejście od strony H&M). Sprawdź naszą platformę rowerową Bike Challenge! To pierwsza taka instalacja w Polsce, która pokazuje, jak dużo czystej energii jesteśmy w stanie wytworzyć siłą naszych mięśni.

 

Promenada Bike Challenge! Żaden miłośnik jednośladów, czy mały, czy duży, nie może tego przegapić. Nowa strefa z platformą rowerową przez całe lato będzie zachęcać do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Niezależnie od wieku i umiejętności, miło spędzisz tu czas i spotkasz się z innymi entuzjastami jazdy na dwóch kółkach.

 

 

Promenada Bike Challenge to jedyna taka otwarta strefa przed centrum handlowym, w której cała rodzina będzie się świetnie bawić. Głównym jej punktem jest stacjonarna platforma z energorowerami czekająca na tych, którzy mają ducha współzawodnictwa. Drużyny siadają naprzeciwko siebie i kręcąc pedałami wytwarzają prąd zasilający lampki. Zadaniem zawodników jest rozpalenie jak największej liczby światełek, w jak najkrótszym czasie.

 

 

Zapraszamy!

pon - sob: 10:00 - 21:00

Lokalizacja na planie centrum handlowego

Piętro

Parking PołudniowyParking Południowy
Parking Niebieski Parking Niebieski