pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (24.11): handlowa en

WITTCHEN – SPRZEDAWCA

Do salonu WITTCHEN w CH Promenada poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca, 1/1 etat

Zakres zadań:
– profesjonalna obsługa klienta w oparciu o standardy WITTCHEN
– aktywna pomoc i doradztwo klientom w zakupach
– realizacja planów sprzedażowych
– budowanie relacji z klientami
– dbałość o wygląd salonu i ekspozycję produktów

Zapraszamy do aplikowania osoby, które:
– posiadają doświadczenie w obsłudze klienta
– mają łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientami
– mają w sobie pasję do aktywnej sprzedaży
– potrafią pracować z celami sprzedażowymi
– posiadają wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (okres próbny), później umowa o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy
powiązany z wynikami sprzedaży
– dofinansowaną prywatną opiekę medyczną w Enel-Med
– dofinansowaną kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport oraz zniżki na firmowe produkty
– możliwość rozwoju zawodowego
– system profesjonalnych szkoleń
– elastyczne godziny pracy
– pracę w miłej atmosferze