czw: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (16.08): niehandlowa en

Poznaj świat SuperZings!

Data dodania: 29 lipca 2020

Co nowego słychać w świecie SuperZings? Przekonajcie się sami odwiedzając wyjątkową wystawę w Atrium Promenada. SuperBohaterowie i Złoczyńcy pojawią się w centrum handlowym w dniach 1-14 sierpnia br. Podczas ekspozycji najmłodsi będą mogli odwiedzić mieszkańców Kaboom City, podziwiać ich niesamowite budowle oraz pojazdy i wziąć udział w porywającej zabawie. Dla uczestników zaplanowano także pamiątkowe dyplomy i upominki.

 

Specjalnie dla fanów SuperZing przygotowaliśmy strefy tematyczne nawiązujące do przygód SuperZingsów. Wystawa składa się z siedmiu niepowtarzalnych stanowisk, na których będzie można zobaczyć najbardziej popularne postacie ze świata Superbohaterów i  Złoczyńców w rozmiarach XXL. To  doskonała okazja dla dzieci na spotkanie z tajemniczą Enigmą, genialnym Profesorem K oraz superbohaterami – KidKazoom i RocketZing. Mali goście będą mogli również przyjrzeć się z  bliska jednemu ze Złoczyńców, Mr King’owi, który do tej pory dużo namieszał w świecie SuperZings oraz poznać bohatera nowej piątej serii – nieprzewidywalnego Kid Fury.

 

Uczestnicy wydarzenia mogą także podziwiać niesamowite laboratorium Kazoom Lab Battle oraz wieżę z wyrzutnią Power Tower Assault. Dużo wrażeń najmłodszym dostarczą również pojazdy posiadające super moce – Supercar oraz Kazoom Machine, maszyna służąca do przekształcania dowolnych przedmiotów w Superbohaterów i Złoczyńców. Ponadto dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w SkyRacer – w pojeździe z systemem umożliwiającym atakowanie nieprzyjaciela.

 

Dodatkową atrakcją ekspozycji będą dwie makiety Kaboom City, na których będzie można odnaleźć wszystkich bohaterów, a także ich pojazdy i budowle. Każdy uczestnik, który odwiedzi wszystkie stanowiska i rozwiąże zadanie konkursowe, otrzyma pamiątkowy dyplom oraz upominek w postaci saszetki z SuperZings’em.

 

Bohaterowie SuperZings będą gościć w Atrium Promenada w dniach 1-14 sierpnia br.
codziennie, w godzinach otwarcia centrum handlowego. Wystawa rozlokowana jest w różnych miejscach na terenie centrum handlowego i odbywa się przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

 

Serdecznie zapraszamy!