czw: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (24.01):niehandlowa en

Pixelowe ferie w Promenadzie

Data dodania: 31 stycznia 2020

Tegoroczne ferie w Atrium Promenada upłyną pod hasłem „Pixel World”. Od 3 do 15 lutego najmłodsi goście warszawskiego centrum handlowego będą mogli zagrać w takie tytuły, jak Minecraft czy Robolox, wejść do wirtualnego świata za pomocą gogli VR, spróbować swoich sił w rysowaniu 3D czy też zetknąć się z konceptem Nintendo Labo, łączącym świat rzeczywisty z wirtualnym.

 

 

Od 3 do 15 lutego pod hasłem „Pixel World” w Atrium Promenada czeka na uczestników szereg atrakcji. W specjalnie przygotowanych strefach z konsolami i stanowiskami PC odwiedzający będą mieli okazję, by zagrać w najpopularniejsze tytuły o tematyce pixelowej, a także przenieść swoje postacie do świata 3D dzięki tabletom graficznym. Dodatkowo za pomocą drewnianych klocków konstrukcyjnych Maple każdy będzie mógł zbudować offline świat znany z Minecraft.

 

 

W ramach „Pixel World” w Atrium Promenada przetestować można również unikalny koncept: zestawy Nintendo Labo pozwalające na połączenie świata wirtualnego z rzeczywistym. Zabawka składa się z dwóch części, z których jedną stanowi konsola Nintendo Switch, a drugą – specjalnie przygotowane kartonowe moduły przypominające puzzle 3D. Składając zestaw, otrzymujemy np. rzeczywistą wędkę, którą możemy łowić wirtualne rybki na ekranie konsoli.

 

W każdą sobotę ferii, czyli 8 i 15 lutego, na gości czekają również liczne zabawy i gry osadzone w tematyce pixelowej, między innymi konkursy wiedzy o Minecraft, w których do wygrania są cenne upominki. To okazja, by przenieść się do świata znanego dotąd z gier dzięki goglom VR,
i poznać możliwości, jakie daje wirtualna rzeczywistość, a także stworzyć własne przestrzenne arcydzieło za pomocą pisaków 3D.

 

 

Centrum handlowe Atrium Promenada przygotowało też atrakcje w pixelowym klimacie dla najmłodszych gości. W specjalnie wyodrębnionej strefie malucha dostępne będą wycinanki i kolorowanki z postaciami Minecraft, a także materiały do tworzenia prac plastycznych. Dzieci wraz z opiekunami będą również mogły zagrać w takie analogowe tytuły, jak Jenga i Blokus, które rozwijają koncentrację, zdolności manualne i logiczne myślenie.

 

 

Ferie „Pixel World” w Atrium Promenada potrwają od 3 do 15 lutego – w tygodniu odwiedzający będę mogli skorzystać ze specjalnych stref w godzinach od 10.00 do 19.00, a w soboty – między 10.00 a 20.00. Sobotnie konkursy i animacje odbywać się będą między 12.00 a 18.00.