ul. Ostrobramska 75c, 04-175 Warszawa

czw: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (10.12): handlowa

English Українська

Otwarcie pierwszego w stolicy salonu BOSS

Data dodania: 14 października 2022

Otwarcie pierwszego w stolicy salonu BOSS w nowym koncepcie Pre BOSSed to wydarzenie, w którym warto wziąć udział osobiście!

 

Kiedy: 14 października.

Gdzie: na poziomie 0 naszego centrum Atrium Promenada.

 

Szykownie zaaranżowana przestrzeń, utrzymana w kolorystyce camel, bieli i czerni, sprzyja zanurzeniu się w prestiżowej aurze marki BOSS. Dla Europejczyków ceniących najwyższą jakość, BOSS stał się synonimem wytwornego stylu życia. Nowoczesne salony BOSS powstały już w Rzymie, Frankfurcie i Konstancji – teraz przyszedł czas na Warszawę i centrum Atrium Promenada.

 

Na klientów czekają innowacyjne kolekcje w stylu biznesowym, casual i sportowym – różnorodny asortyment obejmujący odzież męską, dodatki, obuwie oraz perfumy.

 

Marka BOSS zyskała renomę, wykorzystując wysokiej klasy materiały i tworzone z niezwykłą precyzją projekty. Początkowo zdominowana przez garnitury, poszerzyła swoją ofertę o modę sportową, casual oraz akcesoria dla kobiet i mężczyzn.

 

Wizerunek marki BOSS doskonale współgra z nowym designem centrum Atrium Promenada nawiązującym do kultowych modowych ulic i domów towarowych. Otwarcie pierwszego w stolicy salonu Pre BOSSed potwierdza, że Promenada jest miejscem, które wyznacza trendy.

 

 

  • pon - sob: 10:00 - 21:00,
    nie: 10:00 - 20:00
  • Sklepy, Moda
  • /boss/
  • /hugoboss

Lokalizacja najemcy

Piętro

Legenda

Infokiosk
Winda
Schody
Schody ruchome
Toaleta
Toaleta dla niepełnosprawnych
Pokój rodzica z dzieckiem
Fontanna
Wejście
Parking Południowy Parking Południowy
Parking Niebieski Parking Niebieski