pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (16.05):niehandlowa en

Nowa kolekcja zegarków GUESS dostępna w Time Trend

Data dodania: 6 grudnia 2019

Czerń i złoto
Najbardziej pożądany duet w nowej kolekcji zegarków GUESS
Amerykański dom mody prezentuje nową kolekcję czasomierzy na sezon jesień/zima 2019. Motywem przewodnim linii jest kombinacja dwóch kolorów – czerni i złota. Połączenie tych barw to niezmiennie silny trend nie tylko na wybiegach, ale także w codziennej jak i w wieczorowej modzie. To kolory nieodłącznie wpisane w DNA marki GUESS.
Każdy zna siłę złota i ponadczasowość czerni w świecie mody. GUESS wykorzystuje te dwa „żywioły” w nowej kolekcji Black & Gold. Linia to propozycje zarówno dla pań jak i panów. W charakterystycznym dla marki stylu nie brakuje kryształów, błysku i powalającego efektu BLING-BLING. Wachlarz zegarków obejmuje modele na bransoletach, skórzanych i silikonowych paskach. Zaskakujące i przełamujące utarte schematy są zdecydowanie męskie propozycje. W szczególności model GUESS Frontier W1132G1. Zegarek bogato zdobiony kryształami to oryginalna propozycja dla trendsetterów, którzy nie uznają granic w świecie mody. W kolekcji znajdziemy także zegarki z certyfikowanymi diamentami – W1315G2, GW0005L1 oraz W1313L2. Amerykański dom mody uwielbia emanować swoimi wręcz kultowymi logotypami. Dlatego też jeden model – W1279L2 w elegancki sposób został ozdobiony przeplatającymi się literami G tworząc nieszablonowy wzór.
Złoto i czerń to świetna modowa propozycja na czwarty kwartał roku. Złota jesień, magiczny okres świąt i w końcu roztańczony sylwester rozpoczynający czas karnawału. Na każdą okazję, do każdej kreacji i stylizacji zegarek z kolekcji Black & Gold będzie niezastąpiony!
Zegarki GUESS dostępne są w sieci salonów Time Trend .

  • pon - sob: 10:00 - 21:00,
    nie: 10:00 - 20:00
  • 226113443
  • Zegarki i biżuteria

Lokalizacja najemcy

Piętro

Legenda

Infokiosk
Winda
Schody
Schody ruchome
Toaleta
Toaleta dla niepełnosprawnych
Pokój rodzica z dzieckiem
Fontanna
Wejście

Ładuję mapę...

2D