ul. Ostrobramska 75c, 04-175 Warszawa

sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (21.07): niehandlowa

English Українська
Spring Energy dla niej

 

SPRING ENERGY DLA NIEJ

 

W tym sezonie postaw na jedną z dwóch tendencji: wzory i color blocking. Paski w pionie i poziomie noś we francuskim klimacie – marynarka z ozdobnymi guzikami sprawdzi się w nowoczesnym zestawie z mikrotorebką, szerokimi jeansami i sneakersami.

 

 

Wiosna 2022 to także inspiracja sztuką. Malarskie wzory na t-shirtach i sukienkach skradną serca miłośniczek znanych artystów. Tradycji również staje się zadość – drobna łączka króluje wśród kwiatowych deseni.

Wiosenne kolekcje, stylizacja, ubrania, moda, kolekcja dla niej, promenada, sweter, sweter w paski, massimo dutti, damski sweter

Sweter - 399,00 zł

Wiosenne kolekcje, stylizacja, ubrania, moda, kolekcja dla niej, promenada, massimo dutti, ramoneska, skórzana kurtka, kurtka, damska kurtka

Ramoneska - 999,00 zł

Color blocking to łączenie ze sobą kontrastujących kolorów np. róż i czerwień, pomarańcz i zieleń, błękit oraz żółty. Im więcej kreatywności, tym lepiej! Po czasie, który głównie spędzaliśmy w wygodnych i uniwersalnych dresach oraz ubraniach do użytku domowego, następuje moment na szaleństwo i wyrażenie siebie przez barwy!

Wiosenne kolekcje, stylizacja, ubrania, moda, kolekcja dla niej, promenada, płaszcz, zara, wiosenny płaszcz, niebieski płaszcz, damski płaszcz

Płaszcz - 549,00 zł

Nie rezygnuj jednak z pastelowych odcieni niebieskiego. Taki płaszcz świetnie sprawdzi się w biurowych i weekendowych stylizacjach!

Wiosenne kolekcje, stylizacja, ubrania, moda, kolekcja dla niej, promenada, marynarka, damska marynarka, zara,

Marynarka - 299,00 zł

Sprawdź pozostałe trendy:

Podane ceny produktów mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ostateczną cenę podaje sprzedawca.