ul. Ostrobramska 75c, 04-175 Warszawa

pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (14.08): niehandlowa

English Українська
Kobieta w garniturze rządzi!

Kobiece garnitury na topie

 

Jaki jest najmodniejszy dress code dla kobiet sukcesu? Bez dwóch zdań chodzi o damskie garnitury. W kobiecym wydaniu robią niezwykłą furorę i nic w tym dziwnego. Są zarazem eleganckie i obłędnie stylowe, dlatego skradły serce niejednej businesswoman.

Garnitury dla kobiet nie budzą już w nikim zdziwienia. Wręcz przeciwnie, zyskują na coraz większej popularności. Powód? Po pierwsze dodają pewności siebie i siły. Po drugie sprawiają, że wyglądamy profesjonalnie i bardzo szykownie, co doskonale pasuje do zawodowego looku.

Jednak damskie garnitury to nie tylko opcja na spotkanie biznesowe. Zachwycimy w nich spojrzenia także podczas wieczornego wyjścia ze znajomymi, dobierając do nich dodatki z Eobuwie.pl i Pandory. Na taką okazję wybierajmy garnitury w barwnych wersjach z H&M. Dzięki temu przełamiemy ich klasyczny wydźwięk i będziemy wyglądać oszałamiająco.

Produkt promocyjny

Buty - 2319 zł

Produkt promocyjny

Buty - 119,99 zł

Podane ceny produktów mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ostateczną cenę podaje sprzedawca.

Sprawdź pozostałe trendy: