ul. Ostrobramska 75c, 04-175 Warszawa

sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (21.07): niehandlowa

English Українська
dla Przedsiębiorczości

 

 

Aby odnieść sukces w interesach bądź śmiały, bądź pierwszy, bądź odmienny.

Henry Marchant

 

 

 

Tworzymy możliwości rozwoju i wsparcia lokalnej przedsiębiorczości poprzez partnerstwo i wspólną pracę nad innowacyjnymi koncepcjami. Chcemy umożliwić przedsiębiorcom pokazanie swoich produktów i usług Klientom w przestrzeni Centrum Handlowego.

 

Wspieramy lokalną przedsiębiorczość poprzez partnerstwo handlowe. Wierzymy, że silnie prosperujące środowisko lokalnego biznesu przyczynia się do poprawy życia samej lokalnej społeczności, dlatego chcemy wyjść na przeciw proponując dwie możliwości współpracy.

 

 

  • Jedną z nich jest wsparcie organizacji pożytku publicznego, organizacji pozarządowych, bądź innowacyjnych projektów poprzez umożliwienie pokazania się i promocji w naszym Centrum Handlowym.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

 

 

  • Drugą jest program Pop-Up, który umożliwia zaistnienie w przestrzeni naszego Centrum Handlowego i pokazanie swojej usługi, bądź produktu w formie sklepu, showroomu, a może własnej koncepcji. Proponujemy zawarcie krótkoterminowej umowy najmu pop-up. Jednocześnie za pomocą naszych kanałów promocji dotarcie do jeszcze większej ilości Klientów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!