ul. Ostrobramska 75c, 04-175 Warszawa

śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (02.06): niehandlowa

English Українська

Jak spędzić Dzień Dziecka, by podarować swoim pociechom niezapomniane wrażenia?

Data dodania: 12 maja 2023

W sobotę, 27 maja, wybierzcie się całą rodziną na safari w Promenadzie!

 

Od 11:00 do 19:00 gwarantujemy wspaniałą zabawę:

  • Warsztaty w strefie kreatywnej – tutaj dzieciaki stworzą swoje ulubione zwierzęta egzotyczne w różnych technikach, robiąc kolorowanki, wyklejanki, maski w kształcie zwierząt, balony. Co godzinę zmieniamy temat warsztatów, więc nikt nie będzie się nudził!
  • Giga kolorowanka z motywami dżungli – umieszczona na ścianie, co oznacza, że Twoje dzieci mogą wreszcie bezkarnie malować po ścianach. Mali artyści spędzą tutaj długie godziny, bo przecież trzeba pokolorować wszystkie rysunki.
  • Foto w stylu safari– 27 maja zrobicie sobie pamiątkowe zdjęcia ze zwierzętami 3D, od 28 maja do 3 czerwca – 2D.
  • Balony z helem w kształcie zwierząt egzotycznych – dla osób zarejestrowanych w programie #MaszOkazje, które zrobią zakupy za co najmniej 200 zł.* Co wybiorą Twoje dzieci: lwa, tygrysa, zebrę, żyrafę, a może flaminga?
  • Brokatowe tatuaże i malowanie buziek– cztery artystki wyczarują niesamowite wzory, których dzieci nie będą chciały zmyć przez cały weekend!
  • Bezpłatna wata cukrowa– serwowana na czterech stanowiskach, by wszystkie łakomczuchy mogły zaspokoić ochotę na coś słodkiego. Aby odebrać watę, należy dołączyć lub być członkiem programu #MaszOkazje.

 

1 – 3 CZERWCA
PRZYGODA TRWA DALEJ!

Dzień Dziecka z pazurem nie kończy się w sobotę, bo szkoda byłoby kończyć tak wspaniałą zabawę po jednym dniu!

Stanowiska, na których malujemy buzie, wykonujemy tatuaże i częstujemy watą cukrową, będą działały również od 1 do 3 czerwca w godzinach 13:00-19:00.

W tych samych dniach Piąty Wymiar – Przestrzeń Kreatywna Promenady zaprasza na warsztaty kreatywne i poszukiwanie skarbów.

 

Brzmi jak przepis na najlepszy Dzień Dziecka w historii, prawda?

 

Regulamin akcji