pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (19.07): niehandlowa en

Ja i mój Playmobil

Data dodania: 25 maja 2020

1 czerwca święto obchodzą wszystkie dzieci! Z tej okazji Atrium Promenada wraz z Playmobil przygotowało konkurs, w którym do wygrania są wyjątkowe nagrody – zestawy ulubionych klocków. Aby przystąpić do zabawy, nie trzeba być małym konstruktorem, wystarczą odrobina chęci i szczypta dziecięcej wyobraźni. A co najważniejsze, w konkursie rozpoczynającym się już 25 maja, można wziąć udział bez wychodzenia z domu.

 

Domowa kwarantanna wcale nie musi być nudna! Pod hasłem „Ja i mój Playmobil” Atrium Promenada organizuje kreatywną zabawę dla najmłodszych, w której mogą wykazać się pomysłowością i zdobyć wspaniałe nagrody. Konkurs polega na wykonaniu przez rodzica lub opiekuna razem z dzieckiem pracy plastycznej zainspirowanej klockami Plymobil. Technika wykonania zadania jest dowolna – może to być rysunek, praca plastyczna, fotografia lub wideo. Zdjęcie gotowej pracy należy umieścić w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Facebook Atrium Promenada. Akcja potrwa od 25 maja do 1 czerwca br. włącznie.

 

Dla pierwszych 250 osób, które wezmą udział w konkursie, Atrium Promenada przewidziało nagrody w postaci Figurek Playmobil z kolekcji Everdreamerz. Jest o co powalczyć, dlatego nie warto odkładać udziału w rywalizacji do ostatniej chwili.

 

Spośród wszystkich nadesłanych prac, komisja konkursowa wybierze aż 20 najbardziej kreatywnych. Na zwycięzców konkursu czekają główne nagrody w postaci:

  • Duży turniej jeździecki – do rozdania 10 zestawów klocków dla najlepszych prac wykonanych przez dziewczynki.
  • Przenośnej centrali jednostki specjalnej – 10 zestawów dla najlepszych prac wykonanych przez chłopców.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Regulamin Konkursu Playmobil