ul. Ostrobramska 75c, 04-175 Warszawa

wt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa

English Українська

EPICKA ZABAWA Z MINIONKAMI PRZED NAMI!!

Data dodania: 31 maja 2024

Minionki powracają…

na ekrany kin w najnowszym filmie!

TYLKO W PROMENADZIE obejrzysz Gru i Minionki: pod przykrywką” i spotkasz Minionki w przeddzień oficjalnej, kinowej premiery! JUŻ 4 LIPCA!

 

Kiedy?

W czwartek, 4 lipca – atrakcje w godzinach 15:00 – 19:00

Przyjdź i wygraj zaproszenie na oficjalny pokaz premierowy! Czekają atrakcje i niespodzianki!

W piątek i sobotę, 5 i 6 lipca impreza trwa od 11:00 do 19:00.

 

Gdzie? Poziom 0 na placu eventowym, w pobliżu salonu Empik.

 

Co się będzie działo w piątek i sobotę?

Najważniejsi to bohaterowie: odwiedzą Was Kevin i Stuart, Minionki, które wstąpiły do Ligi Antyzłoczyńców i teraz tropią złych bohaterów po całym świecie.

Wystąpią one wraz z innym znanym Wam Minionkiem: Bobem i niezwykłym gościem w muzycznym i pełnym niespodzianek Minionkowym Show. Zapozują też do zdjęć.

Na naszej zupełnie nowej okrągłej Scenie pięć razy dziennie zaprezentują się Szaleni Naukowcy, którzy pokażą różne sztuczki i eksperymenty oraz zaproszą na warsztaty w Laboratorium Gru.

Również na Scenie odbywają się Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami: gadżetami filmowymi, zabawkami, słodkościami i prezentami od naszych Sponsorów – Minionkowych Licencjobiorców.

Na Minionki można trafić nie tylko na Scenie czy przy specjalnej Foto-ściance. Dzieci będą mogły też nagrać z nimi filmik w naszej 360° Gif-Budce.

Czy Minionki mówią? No jasne! Jeśli nie pamiętacie, jak ważne słowa wypowiadają, to zapraszamy do odsłuchania ich mądrości przy naszej Ściance Interaktywnej. Tam Minionki mają głos!

Posłuchać je również można w Minionkowym Kinie, w którym poza krótkimi filmikami o przygodach tych żółtych rozrabiaków, obejrzymy zapowiedzi innych ciekawych filmowych premier.

Żadne dziecko z Imprezy nie wyjdzie głodne. Częstujemy Minionkowymi Babeczkami, które zresztą można samodzielnie ozdobić!

Żadne dziecko też nie opuści Galerii bez prezentu w ręku. W Minionkowym Kole Fortuny każde zakręcenie kołem oznacza nagrodę. Aby wziąć udział w tej zabawie wystarczy aktywnie uczestniczyć w innych atrakcjach. Łatwizna!

Mało? No to proszę: mamy dwie strefy, w których można się bawić i szaleć: w Strefie Sportowej zagramy w mini-tenisa, piłkarzyki i postrzelamy do bramki; w Strefie Zabaw ułożymy puzzle i wypróbujemy zabawki, które wyprodukowano specjalnie z okazji premiery nowego filmu.

Na koniec możemy zrobić sobie Minionkowy makijaż w naszej Strefie Wizażu. I wtedy już naprawdę będziemy szczęśliwymi fanami Minionków!

 

Atrakcje na Scenie 5 i 6 lipca:

Minionkowe Show: 11:30, 13:00, 14:30, 16:00, 17:30

Pokaz Szalonych Naukowców: 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00

Konkurs: 12:30, 14:00, 15:30, 17:00, 18:30

 

Pozostałe atrakcje przez cały dzień. Wstęp wolny.

DO ZOBACZENIA!