pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (19.07): niehandlowa en

CO Z TEGO WYROŚNIE?

Data dodania: 9 czerwca 2020

Zielona oaza w zasięgu ręki!

Stwórz swój własny ogród z Atrium Promenada

 

Połącz przyjemne z pożytecznym i postaw na miejskie ogrodnictwo. Zaprojektuj swój własny mini ogród na balkonie, tarasie, w swoim domu czy na działce i zrelaksuj się w otoczeniu pięknych roślin. Trend na miejskie mini ogrody wspiera Atrium Promenada. Za zakupy w centrum w dniach 13-28 czerwca 2020 możesz otrzymać rośliny i akcesoria, które pozwolą ci wcielić się w rolę ogrodnika Twojego wymarzonego ogrodu.

 

Nie od dziś wiadomo, że rośliny mają na nas pozytywny wpływ. Produkując tlen oczyszczają powietrze i ułatwiają nam oddychanie. Zielona przestrzeń redukuje stres i napięcie, poprawiając nastrój i podnosząc jakość życia. Roślinne otoczenie jest pełne spokoju i harmonii, co ułatwia koncentrację. Bogata roślinność sprawia też, że nasze wnętrza stają się bardziej przytulne i przyjazne.

 

W ramach organizowanej przez Atrium Promenada akcji Co z tego wyrośnie klienci mogą otrzymać rośliny i akcesoria ogrodnicze do samodzielnej uprawy. Osoby, które w dniach 13-28 czerwca br. zrobią zakupy w centrum o minimalnej wartości 100 zł otrzymają sadzonki warzyw i ziół w doniczce. Przy zakupach o wartości powyżej 250 zł do odbioru będzie poręczna konewka lub doniczka samonawadniająca. Natomiast za zakupy powyżej 500 zł Atrium Promenada wręczy klientom duże rośliny doniczkowe do wyboru: Monstera Deliciosa / Philodendron Pnący lub Senecio Mount Everest. Na uczestników czeka aż 160 nagród dziennie!

Aby wziąć udział w akcji i wygrać jedną z atrakcyjnych nagród, należy zgłosić się z paragonem zakupowym do jednego z trzech Punktów Obsługi Promocji, zlokalizowanych na pasażu Atrium Promenada:

  1. Na poziomie 0 tuż za Info Punktem.
  2. Na poziomie 0, obok fontanny multimedialne
  3. Na poziomie 0 na wysokości hipermarketu Carrefour

 

By zwiększyć komfort i bezpieczeństwo uczestników akcji każde stanowisko będzie odpowiednio zabezpieczone.

 

Akcji Co z tego wyrośnie towarzyszy konkurs, w którym każdy klient (po zarejestrowaniu paragonu w Punkcie Obsługi Promocji) otrzymuje ulotkę ze sprasowanych nasionek roślin z quizem do rozwiązania. Za odpowiedź na trzy pytania udzieloną w określonym limicie czasowym przysługują punkty oraz nagrody. Każde kolejne zakupy w centrum upoważniają do rozwiązania kolejnego quizu. 3 osoby z najwyższą liczbą punktów w danym tygodniu otrzymają inteligentną doniczkę Click & Grow. Osoba, która w ciągu trwania całej akcji zbierze największą liczbę punktów otrzyma elektryczną szklarnię do całorocznej uprawy roślin.