pt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (28.02):niehandlowa en

Cinema City ponownie otwarte!

Data dodania: 24 lipca 2020

Masz wolny wieczór? A może weekend? Jeśli tak, zaplanuj z nami wolny czas i wpadnij do kina Cinema City w Atrium Promenada!

 

Zapraszamy wszystkich kinomaniaków do oglądania filmów na dużym ekranie w kinie Cinema City! Czekają na Was filmowe emocje na najwyższym poziomie, a repertuar zapowiada się niezwykle interesująco – począwszy od filmów dla dzieci, poprzez romanse, fantasy, aż po trzymające w napięciu kryminały i horrory. Przygotujcie się na prawdziwe emocje!

 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym repertuaremhttps://www.cinema-city.pl/kina/promenada/1068#/buy-tickets-by-cinema?in-cinema=1068&at=2020-07-24&view-mode=list

 

Drodzy widzowie, w trosce o Wasze bezpieczeństwo i zdrowie, kino zostało dostosowane do wytycznych sanitarnych oraz wymogów związanych z zasadami funkcjonowania.

Przypominamy, że na terenie kina obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk, a także obowiązek zachowania odpowiedniego dystansu. W związku z tymi wymogami, wprowadziliśmy zasadę rezerwacji co drugiego miejsca. Natomiast przekąski można spożywać jedynie w specjalnie do tego wyznaczonych strefach konsumpcji.

 

Zachęcamy do zapoznania się z wprowadzonymi przez kino Cinema City zasadami sanitarnymi na stronie: https://www.cinema-city.pl/static/pl/pl/ponowne-otwarcie-kin

 

Lokalizacja najemcy

Piętro

Legenda

Infokiosk
Winda
Schody
Schody ruchome
Toaleta
Toaleta dla niepełnosprawnych
Pokój rodzica z dzieckiem
Fontanna
Wejście

Ładuję mapę...

2D