czw: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (04.10): niehandlowa en

Atrium Promenada zaprasza do tańca!

Data dodania: 3 września 2020

Najbliższe dwa weekendy upłyną w Atrium Promenada pod znakiem tańca. W dniach 4-5 oraz 11-12 września centrum zaprasza wszystkich miłośników ruchu na warsztaty taneczne oraz pokazy w wykonaniu młodych tancerzy. Tym cyklem spotkań Atrium Promenada inauguruje otwarcie Akademii Tańca RELIESE, które zaplanowano na 12 września 2020. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

 

Warsztaty taneczne w Atrium Promenada są przeznaczone dla dzieci w wieku 5+ oraz młodzieży i dorosłych. Udział w nich to okazja do opanowania podstawowych układów tańca nowoczesnego, disco dance, jazzu, hip-hopu, cheerleading’u oraz akrobatyki. Dla najmłodszych przygotowano także naukę baby balet. Mali artyści będą mogli sprawdzić się w różnych stylach i określić który jest im najbliższy. Ćwiczenia taneczne będą też okazją do rozwijania muzykalności i poczucia rytmu uczestników oraz umacniania koordynacji i sprawności ruchowej. W programie przewidziano także konkursy z upominkami.

 

Warsztatom dla dzieci będą towarzyszyć pokazy taneczne w wykonaniu Akademii Tańca RELIESE.

 

Warsztaty i pokazy taneczne w Atrium Promenada odbędą się w dniach 4-5 oraz 11-12 września, w godzinach 15.00-19.00 (piątki) oraz 11.00-19.00 (soboty), na poziomie +1 nad salonem House. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Nie obowiązują zapisy. Wystarczy przyjść do Atrium Promenada i dać się ponieść tanecznej energii!

 

 

Wydarzenie będzie się odbywać z zachowaniem zaostrzonych reguł sanitarnych. Do dyspozycji uczestników przygotowano środki higieny oraz dezynfekcji. Obsługa będzie wyposażona w maseczki oraz rękawiczki jednorazowe. Liczba osób uczestniczących jednocześnie w warsztatach i pokazach będzie ograniczona. Przed wejściem na warsztaty będzie prowadzony pomiar temperatury uczestników z wykorzystaniem kamery termowizyjnej.