sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (28.11): niehandlowa en

Akcja “List od Świętego Mikołaja” współpraca z fundacją Dajemy Dzieciom Siłę

Data dodania: 17 listopada 2021

„List od Mikołaja” zmienia świat dzieci na lepsze!

 

Wystartowała przedświąteczna akcja Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, którą w tym roku wspiera Atrium Promenada.

Już po raz ósmy Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę realizuje swoją przedświąteczną akcję, dzięki której każdy może zamówić dla bliskiej osoby wyjątkowy, spersonalizowany list od Mikołaja. Dla małych i dużych adresatów takiej wiadomości to miły i ważny element oczekiwania na święta. Dla podopiecznych Fundacji – szansa na szybsze otrzymanie pomocy terapeutycznej, psychiatrycznej i prawnej. Całkowity dochód z akcji jest przeznaczony na wsparcie dzieci pokrzywdzonych przemocą i wykorzystywaniem seksualnym. Listy można zamawiać do 15 grudnia.

 

Jak zamówić

Listy zamawia się przez stronę swiatecznylist.pl. Do wyboru jest kilka wariantów: wiadomość dla malucha, starszaka, rodzeństwa oraz nastolatka lub osoby dorosłej. Osoba składająca zamówienie wybiera też jedną z czterech grafik, na której zostanie wydrukowany list.

List od Mikołaja będzie dostarczony pod wskazany adres pocztą, w świątecznej kopercie. Jeśli zamówienie zostanie złożone do 25 listopada, dotrze do adresata w okolicach mikołajek, jeśli między 26 listopada a 15 grudnia – znajdzie się w skrzynce przed wigilią.

 

Jeśli będziesz planować wizytę w centrum możesz taki list wysłać z Atrium Promenada. Na potrzeby akcji powstanie specjalna strefa w której z pomocą hostessy będziesz mógł taki list wysłać 😊.

Strefa będzie zlokalizowana na poziomie 0 w okolicy małej fontanny w godzinach: 14.00 – 19.00 w dniach:

 

 

20 listopada

26-27 listopada

3-4 grudnia,

11-12 grudnia

 

Jak pomaga

Przy składaniu zamówienia należy dokonać wpłaty darowizny na rzecz Fundacji w wysokości 20 zł lub więcej. Wszystkie przekazane w ten sposób środki zostaną spożytkowane na działalność FDDS, która od 30 lat w wielu obszarach wspiera dzieci pokrzywdzone różnymi formami przemocy, między innymi wykorzystywaniem seksualnym.

 

 

O Fundacji

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę od 30 lat chroni dzieci przed przemocą i wykorzystaniem seksualnym. Zapewnia dzieciom i ich opiekunom wsparcie, profesjonalną pomoc psychologiczną i prawną. Uczy dorosłych, jak mądrze i skutecznie reagować na przemoc wobec dzieci oraz co robić, gdy podejrzewają, że dziecko jest krzywdzone. Wspiera i angażuje rodziców, by wychowywali dzieci z miłością i szacunkiem. Wpływa na polskie prawo, by jak najlepiej chroniło interes dziecka. Każde dziecko zasługuje na dzieciństwo wolne od przemocy! Więcej: fdds.pl