ul. Ostrobramska 75c, 04-175 Warszawa

czw: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (10.12): handlowa

English Українська

3 grudnia wyprzedaż garażowa w Promenadzie! SPRAWDŹ!

Data dodania: 11 listopada 2023

NOWE ŻYCIE Z DRUGIEJ RĘKI

3 GRUDNIA 12:00 – 16:00

Wietrzenie szaf, magazynków i garaży! Zapraszamy do Promenady na sąsiedzką wyprzedaż garażową. Daj swoim rzeczom drugie życie! To spotkanie dla fanów zero waste i tych, którzy chcą zadbać o swój portfel przed świętami! To coś dla Ciebie! Spróbuj!

Oddajemy w Wasze ręce naszą przestrzeń!

Zapisz w kalendarzu: Garażówka w Promenadzie w niedzielę, 3 grudnia 2023 r., w godzinach 12.00 – 16.00.

 

 

Co można sprzedawać?

Praktycznie wszystko, co zalega w Twoim domu lub garażu: zabawki, ubrania, gry, ceramikę, książki oraz wiele innych. Wyjątkiem są przedmioty niebezpieczne i takie, na których sprzedaż należy mieć  pozwolenie. Możesz sprzedawać również swoje rękodzieło i przedmioty hand-made.

 

Co zrobić, aby wziąć udział?

Prześlij swoje zgłoszenie na adres  atriumpromenada@g-cityeu.com najpóźniej do dnia 30 listopada 2023 r. i opisz w nim, co chcesz sprzedawać i z jakiego powodu chcesz wziąć udział w wydarzeniu, przekonaj nas, że to właśnie Ciebie zaprosimy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem umieszczonym na dole strony.
Jeśli zawodowo zajmujesz się handlem, czyli masz zarejestrowaną działalność gospodarczą, prosimy o uwzględnienie takiej informacji w zgłoszeniu.

 

Każdy może kupować

Lubisz łowić okazje, szukać perełek? Chcesz spędzić niedzielę na chillu? Przyjdź i zobacz, co ciekawego przynieśli sprzedawcy. Każdy wyszuka tu coś dla siebie.

A kiedy poczujesz, że potrzebujesz chwilę wytchnienia, zjedz lub napij się kawy w naszych restauracjach.

 

Zapoznaj się z regulaminem