ul. Ostrobramska 75c, 04-175 Warszawa

pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (04.06): niehandlowa

English Українська

Rozegraj ferie po mistrzowsku!

Data dodania: 3 lutego 2023

Czekasz na ferie? Wreszcie będzie można grać od rana do wieczora!

A tak dokładniej, od 11:00 do 19:00, codziennie od 13 do 25 lutego!

 

 

Centrum Handlowe Promenada zmienia się w multiwersum z kilkoma strefami gier, gdzie także rodzice znajdą coś dla siebie!

Przygotowaliśmy atrakcje dla całej rodziny!

 

 

W strefie free to play zagrasz w popularnego Robloxa, zmierzysz się z przyjaciółmi w Tekkena, pojeździsz w najnowszym Mario Kart, a także spróbujesz swoich sił na symulatorze jazdy. Szutrowe trasy i największe tory wyścigowe już czekają na śmiałków!

W strefie gier retro znajdziesz oryginalne konsole i komputery z przełomu lat 80. i 90., między innymi takie sprzęty jak Atari 130, Sega Saturn, Nes, Snes czy Sega Dreamcast. Do wyboru masz całą masę klasycznych tytułów: od Mario po River Raid.

 

 

W strefie z automatami Arcade zmierzysz się z wrogą armią, kosmitami i innymi nadnaturalnymi stworzeniami, takimi jak mumie, potwory czy zombie – jeśli wybierzesz Metal Slug. A może wolisz gry zręcznościowe w rodzaju Pac-Man lub Galaxian?

 

 

W strefie wirtualnej piłki rządzi FIFA 23! Od początku ferii możesz tutaj trenować do turnieju,który odbędzie się 24 i 25 lutego. Zapisy na turniej prowadzimy w naszej strefie gamingowej.
Liczba miejsc ograniczona – liczy się kolejność zapisów. Losowanie par turniejowych odbędzie się 24 lutego o godzinie 12:00.

Trenuj wytrwale przez całe ferie, a potem wystartuj w turnieju FIFA!

 

 

 

Zobacz, gdzie kupisz multimedia i wyposażenie dla domu >>>